Aesthetic Dent

Implanty All-on-4™

Kompleksowe rozwiązanie problemu bezzębia w jeden dzień.

Umów wizytę

Utrata wszystkich zębów wiąże się z bardzo dużymi trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Powszechnie brakujące zęby, są zastępowane protezami, które ruszają się w trakcie jedzenia, mówienia i uśmiechania się. Pojawiają się kompleksy, unikanie towarzystwa i znaczne ograniczenia.

Aby zminimalizować niekorzystne efekty utraty wszystkich zębów można wykorzystać tylko 4 implanty, dzięki którym jesteśmy w stanie zęby umocować na stałe, jednocześnie eliminując wszystkie niedogodności.

Metoda All-on-4™

Zęby w jeden dzień

Pacjent otrzymuje stałą protezę wspartą na czterech implantach w dniu zabiegu chirurgicznego. To szybko skutkuje zwiększoną satysfakcją - w zakresie funkcji, estetyki, odczuwania, mowy i poczucia własnej wartości.

Najlepsze rozwiązanie w przypadku bezzębia

Jednorazowy zabieg, bez konieczności wykonywania dodatkowych procedur i regeneracji kości. Uśmiech zostaje odtworzony w jeden dzień.

Sprawdza się w trudnych warunkach kostnych

90% pacjentów, których leczenie zostało uznane za niemożliwe tradycyjnymi metodami implantologicznymi, można wyleczyć za pomocą koncepcji All-on-4™.

Zęby są odtworzone na stałe, bez wyciągania

Proteza umocowana jest na stałe do implantów, zachowuje się i wygląda jak naturalne uzębienie.

Zabieg implantologiczny All-on-4™

All-on-4™ to procedura implantologiczna, która pozwala w ciągu jednego dnia na umieszczenie 4 implantów i odtworzenie na stałe umocowanych zębów, których nie trzeba wyciągać.

Dzięki metodzie All-on-4™ już po kilku godzinach pacjenci mogą się cieszyć nowymi zębami, które nie ruszają sie w czasie jedzenia, nie zajmują podniebienia i pozwalają odczuwać smaki spożywanych posiłków. Mówienie nie sprawia problemów, a przede wszystkim zęby wyglądają na naturalne i zdrowe.

Dzięki szybkiemu leczeniu oraz wyeliminowaniu długotrwałych zabiegów odbudowywania kości, pacjenci unikają długotrwałego użytkowania protez, wzrasta ich pewność siebie i zwiększa się samoocena.

Zalety zabiegu wszczepienia 4 implantów

Główną zaletą zabiegu All-on-4™ jest znaczne skrócenie czasu leczenia, złożoności i liczby zabiegów chirurgicznych. Zwiększone jest bezpieczeństwo metody, co umożliwia jej wykonanie u większej liczby pacjentów, dla których skomplikowane zabiegi chirurgiczne nie są wskazane.

Dodatkowo, umieszczenie tylko 4 implantów w całej szczęce (lub żuchwie), ograniczenie dodatkowych zabiegów chirurgicznych, uproszczone procedury protetyczne umożliwiają znaczne zmniejszenie kosztów leczenia.

Aesthetic Dent i dr Paulo Malo All-on-4™ w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim

Nawiązaliśmy ścisłą współpracę w zakresie implantologii z dr Paulo Malo, jednym z najwybitniejszych i najbardziej pomysłowych lekarzy w leczeniu trudnych przypadków bezzębnej szczęki i żuchwy. Aesthetic Dent jest jedyną oficjalną partnerską kliniką stomatologiczną w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim wykonującą zabiegi All-on-4™. Zapraszamy na konsultację i kwalifikację do zabiegu w naszych gabinetach w Szczecinie lub w Gorzowie Wielkopolskim.

Dr Paulo Malo w gabinecie stomatologicznym Aesthetic Dent w Szczecinie.

Często zadawane pytania

Chcesz umówić się na wizytę?
Wypełnij formularz

Miasto

Skontaktujemy się z Państwem w godzinach pracy recepcji, tj. od 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

Klikając “Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych w związku z wysłaniem zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania oraz umówienia wizyty w gabinecie. Otrzymałem informację, że przysługują mi prawa dostępu do moich danych, możliwość ich poprawienia oraz wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Aesthetic Dent Tutak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Wyspiańskiego 7, 70-497 Szczecin.