Aesthetic Dent Logo

Procedura All-on-4™
Przywraca więcej, niż uśmiech

Zalety All-on-4™

Najlepsze rozwiązanie w przypadku bezzębia

Jednorazowy zabieg, bez konieczności wykonywania dodatkowych procedur i regeneracji kości.

Sprawdza się w trudnych warunkach kostnych

90% pacjentów, których leczenie zostało uznane za niemożliwe tradycyjnymi metodami implantologicznymi, można wyleczyć za pomocą koncepcji All-on-4™.

Zęby są odtworzone na stałe, bez wyciągania

Proteza umocowana jest na stałe do implantów, zachowuje się i wygląda jak naturalne uzębienie.

Zabieg All-on-4™

All-on-4™ to procedura implantologiczna, która pozwala w ciągu jednego dnia na umieszczenie 4 implantów i odtworzenie na stałe umocowanych zębów, których nie trzeba wyciągać.

Po zaledwie kilku godzinach pacjenci mogą się cieszyć nowymi zębami, które nie ruszają sie w czasie jedzenia, nie zajmują podniebienia i pozwalają odczuwać smaki spożywanych posiłków. Mówienie nie sprawia problemów, a przede wszystkim zęby wyglądają na naturalne i zdrowe.

Dzięki szybkiemu leczeniu oraz wyeliminowaniu długotrwałych zabiegów odbudowywania kości, pacjenci unikają długotrwałego użytkowania protez, wzrasta ich pewność siebie i zwiększa się samoocena.

Dodatkowo, umieszczenie tylko 4 implantów, ograniczenie dodatkowych zabiegów chirurgicznych, uproszczone procedury protetyczne umożliwiają znaczne zmniejszenie kosztów leczenia

Aesthetic Dent i dr Paulo Malo

Nawiązaliśmy ścisłą współpracę w zakresie implantologii z dr Paulo Malo, jednym z najwybitniejszych i najbardziej pomysłowych lekarzy w leczeniu trudnych przypadków bezzębnej szczęki i żuchwy. Opracowanie przez Paulo Malo koncepcji szybkiej i skutecznej pomocy pacjentom jest istotnym krokiem w przywracaniu komfortu kilkudziesięciu milionom pacjentów w Polsce i Europie.

Dr Paulo Malo podczas gościnnego wykładu w Aesthetic Dent

Często zadawane pytania